За вашим фільтром знайдено позицій:

Квіткова лавка Чайна Роза в Києві фото 2

Про нас

Любов буває різною ... Ми з покоління в покоління, любимо свою роботу, любимо, те чим ми займаємо, любимо дарувати Вам не просто квіти, а справжні, непідробні емоції. Любимо бути першими і задавати тон в світі флористики і декору! Завжди йдемо в ногу з новими віяннями і дотримуємося традицій. Мережа квіткових крамниць "Чайна роза" надає повний спектр послуг в області флористики і фітодизайну. У нас Ви можете придбати вже готові авторські роботи з живих або штучних квітів, а також зробити замовлення найвишуканішого букета або подарунку. У нашій крамниці Ви з легкістю зможете знайти замовити букет, композицію, подарунок, замовити оформлення залів, банкетів, офісів. Для Вас ми здійснюємо доставку по всьому Києву і працюємо цілодобово. Завжди раді Вас бачити у себе в квіткових крамницях, чути по телефону, а так само з рук в руки підносити радість і любов.

Квіткова лавка Чайна Роза в Києві фото 3
Квіткова лавка Чайна Роза в Києві фото 4

Наша місія – Ми не продаємо квіти – ми даруємо емоції.

Вже більше 20 років, з покоління в покоління ми любимо свою роботу, любимо, то чим ми займаємо, любимо дарувати Вам не просто квіти, а справжні, непідробні емоції. Любимо бути першими і задавати тон у світі флористики та декору! Завжди йдемо в ногу з новими віяннями та дотримуємося традицій.

Мережа квіткових крамниць "Чайна троянда" надає повний спектр послуг у галузі флористики та фітодизайну. У нас Ви можете придбати готові авторські роботи з живих або штучних квітів, а також зробити замовлення найвишуканішого букета або подарунка. У наших квіткових лавках Ви легко зможете знайти букет, композицію, подарунок, замовити оформлення заходів, залів, банкетів, офісів.

Для Вас ми здійснюємо доставку по всьому Києву та області та працюємо ЦІЛОДОБОВО.

Завжди раді Вас бачити у себе в квіткових лавках, чути по телефону, а також з рук в руки підносити радість і любов.

Квіткова лавка Чайна Роза в Києві фото 6
Квіткова лавка Чайна Роза в Києві фото 7