За вашим фільтром знайдено позицій:

Найкращий букет для побачення

Побачення, як перше, так і 10 або будь-яке інше, це завжди дуже хвилюючий момент, тому часто для таких зустрічей чоловіки вибирають красиві квіти, щоб або згладити якісь моменти (як запізнення), або просто привернути до себе. До того ж гарний букет завжди допомагає налаштувати романтичний настрій і стати трохи ближче. Але важливо не просто купити квіти та вручити їх своєю знайомою, треба в них добре розбиратися. Адже флористична композиція може багато розповісти про дарувальника.

Найкращий букет для побачення

Ідеальний букет на побачення

Якщо зустріч буде першою, тоді не варто вибирати великі композиції насичених кольорів, особливо червоні. Найкраще звернути увагу на пастельні або спокійні тони: кремові, рожеві, бузкові. Або вибрати такі варіанти композицій, де йдуть одразу різні відтінки гербер, тюльпанів чи інших цікавих рослин.

Ще квіти не повинні мати сильний або різкий запах, особливо якщо ви не знаєте, чи подобаються вибрані рослини вашій супутниці. Адже вони можуть просто принести дискомфорт, а й спровокувати алергічну реакцію. Також важливо, щоб це були якісь екзотичні рослини з тих самих причин.

Як вибір букета залежить від місця зустрічі

Вибираючи флористичну композицію, важливо враховувати, як і де відбуватиметься побачення. Адже якщо це кафе чи ресторан, то завжди можна попросити у офіціанта вазу з водою, але якщо ви домовилися на прогулянку, то вашій супутниці доведеться ходити з букетом у руках довгий час. Саме тому важливо, щоб композиція не була важкою і квіти змогли прожити без води якийсь час. Безумовно, для таких варіантів чудово підходять квіти в капелюшних коробках, але також важливо вибрати таку упаковку, щоб там була ручка.

Флористи зовсім не радять дарувати квіти дівчині, якщо плануються якісь активності: катання на лижах, ковзанах, прогулянка верхи, аквапарк, стрибки з парашутом, політ на повітряній кулі тощо. Найкраще придбати букет або після побачення - на прощання, або на наступну зустріч. А щоб не витрачати час на побаченні на вибір букета, завжди можна заздалегідь замовити відповідну композицію в лавці «Чайна троянда». Тоді флористи зберуть квіти, що сподобалися, а кур'єр доставить їх за вказаною адресою у зручний час. І можна бути впевненим, що така передбачливість та підготовка не залишать байдужою жодну дівчину.

Правильна композиції для побачення

Якщо це перше побачення, то інформації про те, які квіти найбільше подобаються дівчині ще немає, варто вибирати щось нейтральне, але жіночне і ніжне. І до п'ятірки найкращих варіантів входять такі квіти:

  • троянди світлих відтінків (крім червоних, червоних і бордових), хоч і їх можна використовувати, але не в монобукеті;
  • лілії, квіти, які говорять про невинність і захоплення, але варто пам'ятати, що вони мають досить сильний запах;
  • тюльпани, скажуть про романтику та ніжність (у квітковій лавці «Чайна троянда» ці весняні квіти можна купити будь-якої пори року, а значить, такий вибір точно здивує супутницю, як мінімум неординарністю);
  • півонії мають неймовірну пишність і безліч пелюсток, допоможуть сказати про симпатії, а також про інтерес;
  • гербер модні квіти, які допоможуть подарувати гарний настрій і масу позитивних емоцій.

Разом із квітами завжди легко вибрати милий та ніжний презент – це може бути м'яка іграшка, невелика ваза, гарна свічка або просто смачні цукерки.

Скільки квітів має бути у букеті

Складно сказати, скільки кольорів має бути в композиції, адже є такі квіти, які чудово виглядають навіть в одиночному варіанті (гортензія, орхідея, троянда). Але якщо наміри серйозні і дівчина насправді подобається, тоді найкраще вибирати варіанти десь 5 або 7 квіток. Більше не варто, адже розкішна композиція може поставити супутницю в незручне становище.

Насправді, не так важливо який буде букет і яка його вартість, як те, що він подарований не «для протоколу», а від щирого серця.

Хоча є кілька варіантів, яких все ж таки варто уникати, і це:

  • гвоздика, оскільки найчастіше її дарують різні заходи національного значення;
  • троянди синього та бордового кольору, такі квіти не скажуть про ніжність чи обожнювання;
  • квіти в горщику (більше підходять для річниці знайомства).

За допомогою квітів завжди можна показати серйозність своїх намірів і те, що дівчина подобається кавалеру. А правильно підібравши флористичну композицію, можна без слів продемонструвати свої емоції та подарувати трохи більше радості та приємних моментів навіть після закінчення побачення. Адже дівчина забере з собою букет і поставити його у вазу, якщо він їй сподобається.