За вашим фільтром знайдено позицій:

Кращі флористичні композиції для чоловіків

Так, так чоловікам можна і навіть потрібно теж дарувати квіти. А все тому що цей знак уваги вони люблять не менше, ніж жінки. Але, при цьому важливо розуміти, що є квіти для чоловіків, а є для жінки, і вони можуть бути зовсім різними.

Кращі флористичні композиції для чоловіків

Так, так чоловікам можна і навіть потрібно теж дарувати квіти. А все тому що цей знак уваги вони люблять не менше, ніж жінки. Але, при цьому важливо розуміти, що є квіти для чоловіків, а є для жінки, і вони можуть бути зовсім різними.

Сильна стать часто отримує квіти, і це можуть бути не тільки співаки, артисти або олімпійські чемпіони, а й ветерани війни і просто чоловіки. Якщо вірити результатам американських досліджень, то можна сказати, що з 10, 6 чоловіків хотіли б отримати флористичний презент. Хоча не всі композиції для них підходять, які квіти дарують чоловікам, а які ні - це головне питання. Адже тут важливо дотримуватися основних правил етикету.

Чоловікові прийнято дарувати квіти якщо він є винуватцем торжества, це може бути день народження, концерт, прем'єра. Але при цьому він може прийняти квіти тільки від жінки, яка молодша за нього.

Щоб зрозуміти які квіти дарують чоловікам, варто враховувати сучасні правила етикету, а також вручати їх тільки лівою рукою.

Які дарують букети чоловікові

Коханому чоловікові, дружина може дарувати квіти в будь-який день: День Чоловіка, 23 лютого, День Святого Валентина, свою річницю. Хоча в таких відносинах кожен в праві чинити так, як йому буде завгодно, якщо це влаштовує їх двох. Крім того, в таких відносинах флористична композиція може бути відмінним презентом, як в якості основного подарунка, так і доповненням. Адже такий презент може служити приємним презентом для підняття настрою і простим знаком уваги.

Вибираючи відповідні рослини, можна взяти гвоздики або троянди. Вони підходять як для керівника, так і ювіляра або родича.

Також в чоловічих букетах можна використовувати кали, троянди, орхідеї, гвоздики, гладіолуси, бамбук, дельфініум, лілії, хризантеми.

Важливо враховувати не тільки сам квітка, але і його відтінок. Дарують чоловікам квіти білого кольору - так, а ось пастельних тонів - не варто. Для сильної статі підходять фіолетові, сині, червоні, бордові відтінки. І всі вони повинні бути максимально насиченими, темними і яскравими. Крім того, якщо жіночий букет починається від 5 квіток, то чоловіча від 1. Якщо наприклад, це таке велике рослина, як гладіолус або орхідея.

Сильній статі також підходять квіти в горщиках, адже вони невибагливі і красиві. В якості оригінального презенту підійде бонсай, лимон, лавр, антуріум, і навіть грошове дерево.

Квіти для чоловіків можуть бути абсолютно різними, але найкраще вибрати подібну композицію тільки за допомогою флориста. Адже він знає, що і для якої події буде доречно, і як це краще поєднати в одну композицію. На питання дарують чоловікам квіти чи ні, складно дати однозначну відповідь. Адже для когось це буде натяком на те, що жінка любить квіти і їй подобається їх отримувати. А красиві квіточки приємно отримувати навіть сильній статі.