За вашим фільтром знайдено позицій:

Квіти на перше вересня в школу

Про те, що наближається перше вересня завжди видно не тільки в спеціалізованих магазинах, де можна придбати різні канцелярські приналежності, але і в квіткових. Адже до цього свята купують різні рослини і у великій кількості. А особливо це важливо для тих, хто йде в школу вперше. І питання чи можна дарувати квіти на 1 вересня 2021 відразу відпадає.

Квіти на перше вересня в школу

Коли краще купувати квіти на 1 вересня? Які квіти купувати у вересні? Як зробити букет своїми руками на 1 вересня? Чи можна дарувати квіти на 1 вересня 2021?

Які квіти купувати у вересні?

А щоб вибрати правильний і максимально відповідний букет, варто звернути увагу на поради флористів.

В першу чергу, треба пам'ятати, що день знань - це свято не тільки для вчителя, а й для дитини. А значить, він повинен гармонійно виглядати з квітами. Саме тому не потрібно вибирати громіздкі букети, які будуть заважати ходити. Сама квіткова композиція може бути з різним наповненням: айстри, орхідеї, хризантеми, соняшники, гербери, троянди, гладіолуси, жоржини, еустоми.

Якщо вибирати, орієнтуючись на колір, тоді варто віддати перевагу чомусь яскравому і барвистому. Відмінно підійдуть жовтий, помаранчевий, червоний, які можна гармонійно поєднувати з білим, пастельним або навіть синім і рожевим.

Крім того, такі букети завжди можна доповнити цікавими акцентами в ролі яких можуть виступати листя, гілочки, декоративні трави та інші елементи. Але подібні поєднання краще довірити досвідченому флориста. А ще такі композиції можна доповнити ручками, лінійками, і іншими тематичними приладдям.

Коли краще купувати квіти на 1 вересня?

Найчастіше люди вважають за краще купувати квіти ввечері перед святом, тим самим намагаючись трохи заощадити час на наступний день. Але покупка букета в незнайомому місці може обернутися катастрофою. Адже левову частку квітів розбирають саме в цей час, так що ризик потрапити на несвіжі квіти дуже великий. До того ж завжди можна замовити свіжу композицію через інтернет з доставкою і не хвилюватися щодо того, щоб все встигнути. До того ж в таких місцях не буде завищена ціна тільки тому що скоро перше вересня.

Як зробити букет своїми руками на 1 вересня?

А ще можна зробити букет самому, якщо є якийсь досвід чи знання. Але варто пам'ятати про деякі дрібниці:

  •    має бути в міру декоративних елементів (це стразики, бантики, стрічки, фігурки та інші дрібнички);
  •    виключити рослини, які володіють різким запахом і екзотичні;
  •    нести великий букет для школяра може бути важким завданням;
  •    вибирати тільки свіжі рослини, які залишаються такими максимально довго.

Чи можна дарувати квіти на 1 вересня 2021?

Квіти - це подарунок, який змушує всіх радіти і дарувати приємні емоції, тому не варто сумніватися чи можна піднести такий подарунок, адже він завжди буде доречний як улюбленого вчителя, так і директору школи.

Досвідчений флорист завжди готовий допомогти з вибором ідеального букета.