За вашим фільтром знайдено позицій:

Навіщо потрібні квіти в офісі

Часто можна зустріти різні рослини в горщиках на офісних столах, підвіконнях, біля техніки, де вони здаються зовсім недоречними. Але це не тільки через пристрасть до квітів, а й за іншими більш важливим причин.

Навіщо потрібні квіти в офісі

Часто можна зустріти різні рослини в горщиках на офісних столах, підвіконнях, біля техніки, де вони здаються зовсім недоречними. Але це не тільки через пристрасть до квітів, а й за іншими більш важливим причин.

Квіти в офісі потрібні для:

  • невеликий розрядки, підняття настрою;
  • підтримки здорового мікроклімату, насичення повітря киснем і очищення від пилки;
  • видалення шкідливих мікроорганізмів (хлорофітум, розмарину, цитрусові) служать відмінним дезинфектором;
  • зволоження повітря;
  • видалення токсичних газів (диффенбахія, хедера або плющ);
  • очищення повітря від запаху сигаретного диму (герань, аспідістра).

Кращі варіанти офісних квітів

Купити квіти можна не тільки для будинку, але і для офісу, щоб створити більш невимушену атмосферу і прикрасити приміщення. І найкраще цю функцію виконують саме квіти в горщиках, адже при правильному догляді, вони можуть жити роками.

Монстера і все її 38 різновидів мають термін життя близько 10 років, а значить квітка буде зеленим і красивим весь цей час. Зростає невеликий приблизно 50 см (до самої стелі в разі частих підгодівлі), а перед дощем на його листочках виступають крапельки вологи. Рослина не любить протягів і часто потребує підв'язках і опорах.

Антуріум - відмінно підходить в будь-який інтер'єр. Дизайнери купують квіти цього виду через їх красивих суцвіть і глянцевих листя. Рослина допомагає налаштуватися на правильний емоційний лад, зняти нервову напругу і навантаження.

Часто його використовують в банках, адже він у багатьох асоціюється з фінансовою незалежністю. Все що для нього потрібно - це хороше освітлення, регулярний полив.

Цикламен - це рослина, яке ще називають альпійською фіалкою, він буває не тільки в горщиках, але також можна купити вазу з букетом з цих невеликих квітів. Форма пелюсток нагадує крила метеликів, в основному цвіте восени і взимку. Комфортно себе почуває при температурі до + 18 ° С. Поливати потрібно акуратно, тільки під корінь, щоб волога не потрапляла на листя.

Диффенбахія - вічнозелена рослина з тропіків, з великими листками. Квітка надає перевагу обприскування, а не полив. Доросла рослина може досягати двох метрів у висоту, а щоб цього не допустити потрібно обрізати верхівку. Цвітіння буває досить рідкісним, а самі квіти нагадують кали. Варто бути уважним, адже сік цієї рослини отруйний і може провокувати роздратування, почервоніння і набряк слизової.

Фікус - це ще одне популярне рослина для офісу, яке росте великим і має гарні глянцеві листя. У догляді за ним важливий і полив, і обприскування, яке допоможе позбутися від пилки і повернути йому красу і блиск. Рослину можна формувати за допомогою обрізки, надаючи йому форму куща.

Аглаонем - візуально дуже схожий на диффенбахію, але це різні рослини з різними розмірами. Аглаонема має невеликі витягнуті листя і дуже красиве цвітіння (за умови правильного догляду). Це кімнатна рослина любить вологу, відсутність протягів і розсіяне світло. Підгодовувати рослини можна універсальними мінеральними добривами. Листя часто називають «вітамінами повітря» завдяки частинками аероіонів, які в них знаходяться.

Перш ніж купити вазу з квітами або квітку в горщику завжди варто задуматися про те, де їх краще розташувати. Адже це живі організми, яким потрібне світло, повітря, правильна температура. Купуючи рослину в горщику, важливо розуміти, що всі вони різні і завжди можна підібрати те, що підійде саме вашим потребам. А на сайті квіткової лавки «Чайна троянда», як і в самому магазині, завжди можна вибрати щось цікаве і незвичайне. Рослина, яке допоможе не тільки прикрасити офіс, а й очистити повітря і стати стильним акцентом в ньому. До того ж цілодобова робота і доставка дозволяють зробити необхідний вибір в будь-який час доби і не хвилюватися за те, як його довести в цілості до офісу або будинку.