За вашим фільтром знайдено позицій:

Доставка квітів по Києву та області від професіоналів

Не завжди для цього, щоб зробити близьких людей, нужен повод. Часто купувати розі можна на день народження, весілля, ювілей або будь -який інший святковий день. Якщо в цей час ви знаходитесь там-то далеко, і самі не можете подавати квіти, тоді можна використовувати послуги доставки.

Доставка квітів по Києву та області

Команда спеціалістів у квітковій лавці «Чайна роза» складається з професіоналів різних рівнів, серед них:

  • менеджери, з якими вирішуються питання по телефону або ведуться переписки в Інтернет;
  • флористи, які збирають і створюють неймовірні композиції;
  • кур'єры, які доставляють квіти з магазину до отримання.

Як можна замовити квіти в Києві, будучі на відстані?

Для початку варто використовувати послуги кольорової лавки «Чайна роза» і потім виконати кілька пунктів у таких результатах:

  • вибрати понравівшуюся композицію або квіти;
  • додати його в корзину;
  • оплатити зручним способом (Інтернет-платежі: portmone, liqpay);
  • очікувати благодарності від отримувача.

Щоб квіти були доставлені в потрібний час, краще всього зробити замовлення вчасно. Ведь тут мало просто купуйте піони або рози, потрібно все підготувати. Флористичний презент можна анонімно анонувати, так і з відкритою, на якій буде підпис.

У квіткових лавках «Чайна роза» завжди легко підібрати любимі та красиві квіти. Бо в нас є: айстри, піони, тюльпани, орхідеї, еустоми, калли, гортензії, гербери, підсолнухи, фрезії тощо.

Квіти можна вибрати не тільки за розмірами, а й за відтінками, а букет - за його формою, стилем, упаковкою. Одним з найпопулярніших варіантів оформлення квітів є шляпна коробка, але ще є привітна форма букета у вигляді, круга або з асиметричною та багатьма іншими застосуваннями, які можна переглянути на сайті.

Дарувати рози - це вже звично, але як же красиво! Так що мало хто відмовляється від такого чудового букета, який завжди можна прикрашати не тільки за допомогою красивих коробок, з ним він і транспортується, і вручається, але і з додатковими декоративними елементами.

Чому купувати квіти краще у квітковій лавці «Чайна роза»

Компанія на ринку більше 25 років, і за цей великий період успішно добре вивчила всю конкретну роботу. Але при цьому керівництво постійно розвивається і допомагає своїм працівникам підвищити кваліфікацію та оновити знання. Тому флористи часто частують на різних майстер-класах, а сам декор підбирається на кращих світових виставках. Щоб купити рози, тюльпани та піони, щоб і взагалі купувати квіти, в будь-який час, досить просто звернутися у квіткову лавку «Чайна роза».