За вашим фільтром знайдено позицій:

Флористичні тренди на 2022 рік

Троянда хоч і залишається королевою квітів, але вже давно не дивує нікого, ані своїм кольором, ані запахом, ані навіть великою композицією. Смаки змінюються, і тенденції у флористиці йдуть за ними. Звичайно, жива композиція залишається одним із найкращих варіантів подарунка, але сама подача має бути максимально незвичайною. Особливо якщо хочеться відповідати трендам флористики 2022 року.

Флористичні тренди на 2022 рік

У рік Блакитного Водяного Тигра, краще вибирати спокійнішу палітру кольорів, ніякої химерності і грубих деталей. Краще віддати перевагу мінімалізму, еко-стилю, вибрати легкий та ненав'язливий формат.

Щоб створити щось незвичайне та нове, можна вибрати унікальний варіант пакувального матеріалу, наприклад, із кальки, сітки або навіть крафта. Вже неактуально використовувати полімерні матеріали чи пластик, адже боротьба за чистоту планети має бути скрізь.

Список найкращих варіантів для оформлення кольорів складається з:

  • півонії;
  • гортензії;
  • сукуленти.

При цьому завжди можна використовувати маки, тюльпани, іриси, і звичайно королеву квітів. Оригінальними все ще виглядають букети, в яких є лаванда, жасмин, піоноподібні троянди або навіть висушені бутони та колоски польових рослин, різні фрукти, солодощі та навіть іграшки.

Основні флористичні тренди на 2022 рік - це мінімалізм, а значить ніяких об'ємних та великих букетів, і можна все виконувати в одному кольорі. Дуже актуальними залишаються міні-або монобукети, і такі композиції, де вся увага приділяється одній головній квітці.

Якщо подивитися на самі кольори, то тут також є невеликі переваги:

  • блакитні;
  • лілові;
  • персикові;
  • світло-рожеві.

Звичайно, можна використовувати й інші, але ці відтінки найзатребуваніші і стильніші.