За вашим фільтром знайдено позицій:

0675199055

Доставка 24/7

0675199055
Квіткова лавка Чайна Роза в Києві фото 2

Про нас

Любов буває різною ... Ми з покоління в покоління, любимо свою роботу, любимо, то чим ми займаємо, любимо дарувати Вам не просто квіти, а справжні, непідробні емоції. Любимо бути першими і задавати тон в світі флористики і декору! Завжди йдемо в ногу з новими віяннями і дотримуємося традицій. Мережа квіткових крамниць "Чайна троянда" надає повний спектр послуг в області флористики і фітодизайну. У нас Ви можете придбати вже готові авторські роботи з живих або штучних квітів, а також зробити замовлення найвишуканішого букета або подарунку. У нашій крамниці Ви з легкістю зможете знайти замовити букет, композицію, подарунок, замовити оформлення залів, банкетів, офісів. Для Вас ми здійснюємо доставку по всьому Києву і працюємо цілодобово. Завжди раді Вас бачити у себе в квіткових крамницях, чути по телефону, а так само з рук в руки підносити радість і любов.

Квіткова лавка Чайна Роза в Києві фото 3
Квіткова лавка Чайна Роза в Києві фото 4

Любов буває різною ...Ми з покоління в покоління, любимо свою роботу, любимо, то чим ми займаємо, любимо дарувати Вам не просто квіти, а справжні, непідробні емоції. Любимо бути першими і задавати тон в світі флористики і декору! Завжди йдемо в ногу з новими віяннями і дотримуємося традицій.Мережа квіткових крамниць "Чайна троянда" надає повний спектр послуг в області флористики і фітодизайну. У нас Ви можете придбати вже готові авторські роботи з живих або штучних квітів, а також зробити замовлення найвишуканішого букета або подарунку. У нашій крамниці Ви з легкістю зможете знайти замовити букет, композицію, подарунок, замовити оформлення залів, банкетів, офісів.

Для Вас ми здійснюємо доставку по всьому Києву і працюємо цілодобово.Завжди раді Вас бачити у себе в квіткових крамницях, чути по телефону, а так само з рук в руки підносити радість і любов.

Квіткова лавка Чайна Роза в Києві фото 6
Квіткова лавка Чайна Роза в Києві фото 7